ردمی نوت۷ پرو بصورت جهانی عرضه نخواهد شد!

ردمی نوت۷ پرو بصورت جهانی عرضه نخواهد شد!

اندکی پیش زیربرند ردمی شیائومی از گوشی ردمی نوت۷ پرو در کنار ردمی نوت۷ در هند رونمایی کرد که هر دو گوشی تفاوتهای سخت‌افزاری با نسخه مخصوص بازار چین داشتند و انتظار می‌رفت که همان نسخه های بازار هند، در دیگر کشورها نیز عرضه شود اما بنظر می‌رسد که اینگونه نبوده و ردمی تصمیم دیگری در سر دارد.

در اظهار نظر تازه از مدیر منطقه ای شیائومی در جنوب شرق آسیا ، آقای John Chen، وی اعلام کرد که بدلیل استراتژی تولید ردمی، گوشی ردمی نوت ۷ پرو فقط در هند عرضه خواهد شد و شاهد عرضه آن در چین و سایر کشورها نخواهیم بود.

نام گذاری و برندینگ ردمی نوت۷ از همان زمان معرفی اندکی گیج کننده بود و با این خبر اندکی تکلیف کاربران مشخصتر شد؛ بدین صورت که ردمی نوت۷ پرو مخصوص بازار هند بوده و ردمی نوت۷ عرضه شده در هند نیز نسخه مجهز به دوربین ۱۲+۲ مگاپیکسلی بوده اما ردمی نوت۷ مخصوص چین و بازار جهانی (گلوبال) به دوربین دوگانه ۴۸+۵ مگاپیکسلی مجهز است و از این نظر با ردمی نوت۷ حاضر در هند تفاوت دارد.

بنظر می‌رسد که این بار شاهد تصمیم جدیدی از شیائومی هستیم که بر خلاف سابق، نسخه هند همان نسخه جهانی نبوده و این بار شاهد عرضه نسخه چین در بازار جهانی هستیم و حتی بازار هند صاحب مدلی اختصاصی برای خود است!

 

منبع

نظرات (1)

اسماعیل سهرابی زاد

با سلام ودرود درسته که شرکته شیائومی شرکته خوب وپرآوازه ای شده ولی تصمیمه درستی نگرفته حالا اگه کلا نشه با آنلاک هم گلوبال کرد که دیگه خیلی بد میشه پس به غیر از این تصمیم بهتره که راهشو واسه درخواست باز بزاره

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها