ردمی نوت۷ و نوت۷ پرو جهانی معرفی شدند

ردمی نوت۷ و نوت۷ پرو جهانی معرفی شدند

ظهر امروز پس از مدتها، ردمی در مراسمی در هند از ردمی نوت۷ پرو و ردمی نوت۷ گلوبال رونمایی کرد. ردمی نوت۷ کمی پیش در چین رونمایی شده بود و در همان زمان، مسئولان ردمی  از عرضه نسخه پرو این گوشی خبر دادند و حال شاهد معرفی این نسخه هستیم.

ردمی نوت۷ نسخه جهانی با ردمی نوت۷ نسخه چین در تمامی موارد مشابه بوده به جز دوربین عقب که بجای دوربین دوگانه ۴۸ + ۵ مگاپیکسلی نسخه چین، شاهد دوربین دوگانه ۱۲ + ۲ مگاپیکسلی در نسخه جهانی هستیم. قیمت ردمی نوت۷ برای نسخه ۳/۳۲ گیگابایتی ۱۴۰ دلار و برای نسخه ۴/۶۴ گیگابایتی ۱۷۰ دلار اعلام شده و در ۳ رنگ مشکی، آبی و قرمز عرضه خواهد شد.

دیگر گوشی معرفی شده در مراسم امروز یعنی ردمی نوت۷ پرو نیز در بسیاری از مشخصات با ردمی نوت۷ نسخه چین مشابهت داشته و فقط در دو بخش پردازنده و دوربین شاهد تفاوت مهمی هستیم. ردمی نوت۷ پرو همچون ردمی نوت۷ یک نمایشگر ۶.۳ اینچی از نوع LCD داشته که در بالا و وسط میزبان یک بریدگی قطره ای شکل برای دوربین جلوی ۱۳ مگاپیکسلی است. باتری نسخه پرو هم ۴۰۰۰ میلی‌آمپری بوده و در بدنه دستگاه نیز همچون ردمی نوت۷ از دو شیشه مقاوم گوریلا گلس ۵ در جلو و عقب استفاده شده است.

اما همانطور که گفته شد در دو بخش پردازنده و دوربین ردمی نوت۷ پرو شاهد تفاوتهایی نسبت به ردمی نوت۷ نسخه چین و البته جهانی هستیم. در بخش پردازنده، ردمی نوت ۷ پرو مجهز به یک پردازنده اسنپدراگون ۶۷۵ بوده که نسبت پردازنده اسنپدراگون ۶۶۰ بکار رفته در ردمی نوت۷ قدرتمندتر و کم مصرفتر است؛ در بخش دوربین هم هرچند نسخه پرو همانند نسخه چین، دارای دوربین دوگانه ۴۸+۵ مگاپیکسلی است اما سنسور ۴۸ مگاپیکسلی بکار رفته در ردمی نوت۷ پرو ساخت سونی و ازنوع IMX 586 می‌باشد.

ضمناً هر دو نسخه ردمی نوت ۷ و ردمی نوت۷ پرو گلوبال به پوشش نانو P2i مجهز بوده که موجب مقاومت نسبی در برابر پاشش آب می‌گردد.

قیمت ردمی نوت۷ پرو هم برای نسخه ۴/۶۴ گیگابایتی، ۲۰۰ دلار و برای نسخه ۶/۱۲۸ گیگابایتی ۲۴۰ دلار اعلام شده است و این مدل هم در ۳ رنگ مشکی، آبی و قرمز عرضه می‌شود.

 

 

منبع۱

منبع۲

نظرات (2)

[…] از معرفی مدلهای ردمی نوت۷ و ردمی نوت۷ پرو، حال زیربرند ردمی شیائومی بدنبال معرفی نسل جدید […]

[…] پیش زیربرند ردمی شیائومی از گوشی ردمی نوت۷ پرو در کنار ردمی نوت۷ در … که هر دو گوشی تفاوتهای سخت‌افزاری با نسخه مخصوص بازار […]

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها